Aktualności

Nowe mieszkania z meblami

Nowe mieszkania wykończone i umeblowane - oto propozycja PRES Development podczas dni otwartych, które odbyły się 20 i 21 czerwca przy ul. Dąbrowa 15 w Bydgoszczy

PRES Development przygotował specjalną ofertę dla swoich klientów. Na terenie budowanej przy ul Dąbrowa 15 Rezydencji Metropolis na 9 miesięcy przed terminem zakończenia budowy można obejrzeć wykończone i umeblowane mieszkania!

- Deweloperzy sprzedający gotowe mieszkania prezentują swoim klientom przykładowe aranżacje w postaci elektronicznej bądź papierowej - mówi Paweł Burdach, prezes Zarządu PRES Development. - My postanowiliśmy zrobić dwa kroki dalej. Nie tylko przygotowaliśmy aranżację budowanych mieszkań, ale już w trakcie budowy dwa z tych mieszkań wykonaliśmy po klucz z pełnym wyposażeniem według tych aranżacji. Podczas dni otwartych po raz pierwszy pokazaliśmy, jak mogą wyglądać zakupione u nas mieszkania. Dodatkowo dla części klientów zapewniamy możliwość wykonania mieszkań pod klucz według wybranych aranżacji.

Rezydencja Metropolis położona jest przy ul. Dąbrowa 15, 200 metrów od ul. Glinki, tylko 400 metrów od Puszczy Bydgoskiej, jednocześnie dobrze skomunikowana z centrum miasta. Jest jedną z najatrakcyjniejszych inwestycji mieszkaniowych Bydgoszczy.

- Zależało nam, aby stworzyć ofertę o wysokim standardzie, która dostępna będzie także dla rodzin o niższych dochodach - dodaje Paweł Burdach. - Dlatego ceny zakupu naszych mieszkań pomimo wyższego standardu zaczynają się już od 4.500 zł. za metr kwadratowy, co pozwala skorzystać z kredytów dofinansowywanych przez w ramach programu "Rodzina na swoim". Poza tym nasi doradcy pomagają w załatwieniu formalności związanych z ubieganiem się o kredyt.

Dni otwarte Rezydencji Metropolis odbyły się w 20 i 21 czerwca, na terenie budowy Rezydencji Metropolis w Bydgoszczy przy ul. Dąbrowa 15, w godzinach 10.00 - 18.00.


Zdjęcia mieszkańZdjęcia mieszkańZdjęcia mieszkańZdjęcia mieszkańZdjęcia mieszkańArchiwum wiadomościPowrót
PDF ikona - 1.8 MB

Biuro sprzedaży

056 65 76 520więcej