Architektura

Budynek Rezydencji Metropolis wyróżnia się nowoczesną i funkcjonalną architekturą, tym samym nawiązując do najnowszych trendów. Wkomponowanie harmonijne "nowoczesności" w naturalne otoczenie to niewątpliwie duży atut. ArchitekturaArchitekturaArchitekturaArchitektura

Budujemy
w harmoni z przyrodą
Architektura Architektura

 

Bryła budynku tworzy ciekawą formę przestrzenną, ukształtowaną z estetycznych wysunięć i cofnięć ścian. Szlachetne materiały, z których zbudowany został budynek dynamicznie się przenikają. Różne zestawienia struktur materiałowych - szkło ze stalą kwasoodporną, gładka ceramiczna okładzina z kamienną - nadają budynkowi lekkości oraz nowoczesnego i intrygującego wyrazu.

Zewnętrzną bryłę budynku i architekturę wnętrz potraktowaliśmy jako integralną całość, aby zapewnić mieszkańcom maksymalną wygodę. Znajdujące się w mieszkaniach liczne przeszklenia, tarasy i balkony gwarantują wyjątkowe nasłonecznienie wnętrz, jak również powiększają przestrzeń mieszkalną.

Rezydencja Metropolis to mieszkania i apartamenty o bardzo dokładnie przemyślanych funkcjach oraz zróżnicowanych formach przestrzennych.

PDF ikona - 1.8 MB

Biuro sprzedaży

056 65 76 520więcej
Głównym Administratorem Państwa danych osobowych jest PRES OMEGA sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu (zgodnie z umową o współadministrowaniu zgodnie z art. 26 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r.- dostęp do umowy w siedzibie Głównego Administratora), ul. Broniewskiego 4/111, 87-100 Toruń, tel. +48 56 65 76 520 e-mail: rodo@pres.com.pl. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r. w celu bezpośredniego kontaktu z klientem oraz wykonania postanowień umowy zawartej z klientami. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane osobowe będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, a także po tym czasie przez okres odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego wyżej celu. Dane są powierzane w niezbędnym zakresie jedynie podmiotowi zajmującemu się kadrami oraz księgowością, informatykowi oraz organom państwowym zgodnie z obowiązującymi przepisami, a także podmiotom powiązanym z Głównym Administratorem w związku z realizacją wspólnego celu gospodarczego.