Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo to niewątpliwie ważny atut Rezydencji Metropolis. Ogrodzony teren oraz wideofony zapewniają poczucie prywatności i przyjmowanie tylko mile widzianych gości.

Dodatkowo okna budynku zostały wyposażone w rolety zewnętrzne. Montaż tego typu rolet poza wyizolowaniem od nadmiaru słońca oraz niepożądanych spojrzeń ma także za zadanie podniesienie bezpieczeństwa mieszkańcom.

Ponadto specjalnie zaprojektowany system kamer zapewni dodatkowe zabezpieczenie przy maksymalnym zachowaniu intymności mieszkańców. Dzięki temu mieszkańcy będą mieli możliwość monitorowania otoczenia budynku za pomocą sieci telewizji kablowej.

 

Rezydencja Metropolis
to bezpieczna enklawa ciszy,
spokoju i absolutnej prywatności.

 

Bezpieczeństwo
PDF ikona - 1.8 MB

Biuro sprzedaży

056 65 76 520więcej
Głównym Administratorem Państwa danych osobowych jest PRES OMEGA sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu (zgodnie z umową o współadministrowaniu zgodnie z art. 26 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r.- dostęp do umowy w siedzibie Głównego Administratora), ul. Broniewskiego 4/111, 87-100 Toruń, tel. +48 56 65 76 520 e-mail: rodo@pres.com.pl. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r. w celu bezpośredniego kontaktu z klientem oraz wykonania postanowień umowy zawartej z klientami. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane osobowe będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, a także po tym czasie przez okres odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego wyżej celu. Dane są powierzane w niezbędnym zakresie jedynie podmiotowi zajmującemu się kadrami oraz księgowością, informatykowi oraz organom państwowym zgodnie z obowiązującymi przepisami, a także podmiotom powiązanym z Głównym Administratorem w związku z realizacją wspólnego celu gospodarczego.