Komfort

Rezydencja Metropolis to synonim luksusu i komfortu. Przy projektowaniu układów mieszkań i apartamentów położono duży nacisk na odpowiednie rozwiązanie ich funkcji. Zadbano o optymalnie zagospodarowanie powierzchni użytkowej do codziennego wykorzystania.

 

Mieszkania
idealnie spełniające

Twoje wymagania i potrzeby

 

Duże przeszklenia okienne doświetlą każdy zakątek wnętrza. Szerokie balkony i tarasy dają dodatkowe możliwości wykorzystania przestrzeni mieszkalnej. Oferowane wykończenie i wyposażenie mieszkań zdecydowanie wybiega ponad przyjęte standardy. Rolety zewnętrzne i klimatyzatory to tylko niektóre z jego elementów. Szerokie klatki schodowe, wyposażone w przestronne windy, wykonane są ze szlachetnych materiałów.

To samo dotyczy elewacji budynku zaprojektowanej według trendów nowoczesnej architektury. Spokojna okolica w sąsiedztwie lasu, bogate zagospodarowanie terenu zielenią i małą architekturą dają możliwość odprężenia od trudów codzienności. Poczuj komfort w Rezydencji Metropolis.

PDF ikona - 1.8 MB

Biuro sprzedaży

056 65 76 520więcej
Głównym Administratorem Państwa danych osobowych jest PRES OMEGA sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu (zgodnie z umową o współadministrowaniu zgodnie z art. 26 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r.- dostęp do umowy w siedzibie Głównego Administratora), ul. Broniewskiego 4/111, 87-100 Toruń, tel. +48 56 65 76 520 e-mail: rodo@pres.com.pl. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r. w celu bezpośredniego kontaktu z klientem oraz wykonania postanowień umowy zawartej z klientami. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane osobowe będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, a także po tym czasie przez okres odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego wyżej celu. Dane są powierzane w niezbędnym zakresie jedynie podmiotowi zajmującemu się kadrami oraz księgowością, informatykowi oraz organom państwowym zgodnie z obowiązującymi przepisami, a także podmiotom powiązanym z Głównym Administratorem w związku z realizacją wspólnego celu gospodarczego.