Nowa jakość

Dlaczego Rezydencja Metropolis jest tak wyjątkowa?
Dlatego, że tworzyli ją profesjonaliści z dużym doświadczeniem, obdarzeni pasją tworzenia coraz lepszych projektów. Wytyczne i oczekiwania Inwestora zostały twórczo ukształtowane w projekcie budowlanym, opracowanym przez zespół znanego architekta Grzegorza Wdowiaka. Projekt ten jest obecnie wiernie realizowany przez ambitny zespół fachowców Grupy PRES.

Nowa jakośćZałożony plan wymagał od nas dużego zaangażowania. Już od samego początku na etapie przygotowania dokumentacji budowlanej, postaraliśmy się o właściwe zaplanowanie wszelkich rozwiązań funkcjonalnych i architektoniczno-konstrukcyjnych. Pozwoliło to na wygenerowanie oszczędności na "stanie surowym" i przeznaczenie ich na podwyższenie standardu oraz jakości wykończenia budynku.

Typowy standard deweloperski został wzbogacony o dodatkowe wyposażenie jak np. klimatyzatory, rolety zewnętrzne, a do wykończenia elewacji i części wspólnych w budynku zastosowano szlachetne materiały jak klinkier, szkło, stal kwasoodporna itp. Również dla każdego mieszkania została zaprojektowana aranżacja wnętrz.

 

Zwiększony komfort to standard Rezydencji Metropolis,
nowa jakość na bydgoskim rynku mieszkaniowym, widać to na "każdym kroku".

PDF ikona - 1.8 MB

Biuro sprzedaży

056 65 76 520więcej