Nowa jakość

Dlaczego Rezydencja Metropolis jest tak wyjątkowa?
Dlatego, że tworzyli ją profesjonaliści z dużym doświadczeniem, obdarzeni pasją tworzenia coraz lepszych projektów. Wytyczne i oczekiwania Inwestora zostały twórczo ukształtowane w projekcie budowlanym, opracowanym przez zespół znanego architekta Grzegorza Wdowiaka. Projekt ten jest obecnie wiernie realizowany przez ambitny zespół fachowców Grupy PRES.

Nowa jakośćZałożony plan wymagał od nas dużego zaangażowania. Już od samego początku na etapie przygotowania dokumentacji budowlanej, postaraliśmy się o właściwe zaplanowanie wszelkich rozwiązań funkcjonalnych i architektoniczno-konstrukcyjnych. Pozwoliło to na wygenerowanie oszczędności na "stanie surowym" i przeznaczenie ich na podwyższenie standardu oraz jakości wykończenia budynku.

Typowy standard deweloperski został wzbogacony o dodatkowe wyposażenie jak np. klimatyzatory, rolety zewnętrzne, a do wykończenia elewacji i części wspólnych w budynku zastosowano szlachetne materiały jak klinkier, szkło, stal kwasoodporna itp. Również dla każdego mieszkania została zaprojektowana aranżacja wnętrz.

 

Zwiększony komfort to standard Rezydencji Metropolis,
nowa jakość na bydgoskim rynku mieszkaniowym, widać to na "każdym kroku".

PDF ikona - 1.8 MB

Biuro sprzedaży

056 65 76 520więcej
Głównym Administratorem Państwa danych osobowych jest PRES OMEGA sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu (zgodnie z umową o współadministrowaniu zgodnie z art. 26 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r.- dostęp do umowy w siedzibie Głównego Administratora), ul. Broniewskiego 4/111, 87-100 Toruń, tel. +48 56 65 76 520 e-mail: rodo@pres.com.pl. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r. w celu bezpośredniego kontaktu z klientem oraz wykonania postanowień umowy zawartej z klientami. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane osobowe będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, a także po tym czasie przez okres odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego wyżej celu. Dane są powierzane w niezbędnym zakresie jedynie podmiotowi zajmującemu się kadrami oraz księgowością, informatykowi oraz organom państwowym zgodnie z obowiązującymi przepisami, a także podmiotom powiązanym z Głównym Administratorem w związku z realizacją wspólnego celu gospodarczego.