Przestrzeń

Projektanci zadbali o spójne wkomponowanie budynku w istniejące otoczenie. Harmonia z otaczającą przyrodą to element wyróżniający Rezydencję Metropolis.

Część północna i zachodnia budynku ukierunkowane są na niską zabudowę osiedla domków jednorodzinnych. Pozostałe części odsunięte są od sąsiednich budynków na tyle daleko, aby sprawiały poczucie przestrzeni, a jednocześnie intymności. Widok z wyższych kondygnacji rozpościera się na Puszczę Bydgoską i pozwala rozkoszować się prawie bezkresną przestrzenią. Zapewni to jego mieszkańcom poczucie przestrzeni i komfortu.

PrzestrzeńPrzestrzeń

Szerokie balkony i tarasy dzięki dużym przeszkleniom okiennym stają się naturalnym przedłużeniem zamkniętych powierzchni mieszkalnych. Uczucie komfortu powodują również przestronne, nowoczesne klatki schodowe.

PrzestrzeńPoruszanie między piętrami ułatwiają duże windy, ale oczywiście można skorzystać z przyjemności spaceru po schodach. Ponadto nie zapomniano o funkcjonalnych garażach, nieodłącznej części nowoczesnego mieszkania. W podziemnej części budynku wyodrębniliśmy przestrzeń na garaże, w których nie zabraknie miejsca nawet dla samochodów o większych gabarytach.
PDF ikona - 1.8 MB

Biuro sprzedaży

056 65 76 520więcej
Głównym Administratorem Państwa danych osobowych jest PRES OMEGA sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu (zgodnie z umową o współadministrowaniu zgodnie z art. 26 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r.- dostęp do umowy w siedzibie Głównego Administratora), ul. Broniewskiego 4/111, 87-100 Toruń, tel. +48 56 65 76 520 e-mail: rodo@pres.com.pl. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r. w celu bezpośredniego kontaktu z klientem oraz wykonania postanowień umowy zawartej z klientami. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane osobowe będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, a także po tym czasie przez okres odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego wyżej celu. Dane są powierzane w niezbędnym zakresie jedynie podmiotowi zajmującemu się kadrami oraz księgowością, informatykowi oraz organom państwowym zgodnie z obowiązującymi przepisami, a także podmiotom powiązanym z Głównym Administratorem w związku z realizacją wspólnego celu gospodarczego.