Rezydencja Metropolis

Budynek Rezydencji Metropolis wyróżnia się nowoczesną i funkcjonalną architekturą, tym samym nawiązując do najnowszych trendów. Harmonijne wkomponowanie "nowoczesności" w naturalne otoczenie to niewątpliwie duży atut.

Rezydencja Metropolis to mieszkania i apartamenty o bardzo dokładnie przemyślanych funkcjach oraz zróżnicowanych formach przestrzennych.

Rezydencja Metropolis Architektura

Zwiększony komfort to standard Rezydencji Metropolis, nowa jakość na bydgoskim rynku mieszkaniowym, widać to na"każdym kroku". Rezydencja Metropolis położona w Bydgoszczy przy ul. Dąbrowej 15, zaledwie 400 metrów od Puszczy Bydgoskiej, należy do jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji w Bydgoszczy. Jest nie tylko idealnym miejscem do zamieszkania, ale również doskonałym miejscem do relaksu i wypoczynku.

Nowa jakość Rezydencja Metropolis Rezydencja Metropolis

Projektanci zadbali o spójne wkomponowanie budynku w istniejące otoczenie. Harmonia z otaczającą przyrodą to element wyróżniający Rezydencję Metropolis. Rezydencja Metropolis to synonim luksusu i komfortu. Przy projektowaniu układów mieszkań i apartamentów położono duży nacisk na odpowiednie rozwiązanie ich funkcji. Zadbano o optymalnie zagospodarowanie powierzchni użytkowej do codziennego wykorzystania.

Bezpieczeństwo to niewątpliwie ważny atut Rezydencji Metropolis. Ogrodzony teren oraz wideofony zapewniają poczucie prywatności i przyjmowanie tylko mile widzianych gości.

PDF ikona - 1.8 MB

Biuro sprzedaży

056 65 76 520więcej
Głównym Administratorem Państwa danych osobowych jest PRES OMEGA sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu (zgodnie z umową o współadministrowaniu zgodnie z art. 26 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r.- dostęp do umowy w siedzibie Głównego Administratora), ul. Broniewskiego 4/111, 87-100 Toruń, tel. +48 56 65 76 520 e-mail: rodo@pres.com.pl. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r. w celu bezpośredniego kontaktu z klientem oraz wykonania postanowień umowy zawartej z klientami. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane osobowe będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, a także po tym czasie przez okres odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego wyżej celu. Dane są powierzane w niezbędnym zakresie jedynie podmiotowi zajmującemu się kadrami oraz księgowością, informatykowi oraz organom państwowym zgodnie z obowiązującymi przepisami, a także podmiotom powiązanym z Głównym Administratorem w związku z realizacją wspólnego celu gospodarczego.