Wypoczynek

Sąsiedztwo Puszczy Bydgoskiej i osiedla domów jednorodzinnych daje ogromne możliwości przy wyborze spędzania wolnego czasu. Rezydencja Metropolis łączy wszystkie atuty mieszkania w mieście i w pobliżu przedmieść.

 

Cicha okolica i sąsiedztwo lasu
to doskonałe warunki do odpoczynku.

 

Rower? Jogging?

Przygotowania do biegu maratońskiego? Relaksacyjny spacer z rodziną lub przyjaciółmi?

Okolica Rezydencji Metropolis pozwala na realizację wszystkich planów związanych z aktywnym wypoczynkiem. Dla tych, którzy wolą relaksować się w pobliżu własnego mieszkania, przewidzieliśmy teren zielony i plac zabaw z altanką.

PDF ikona - 1.8 MB

Biuro sprzedaży

056 65 76 520więcej
Głównym Administratorem Państwa danych osobowych jest PRES OMEGA sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu (zgodnie z umową o współadministrowaniu zgodnie z art. 26 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r.- dostęp do umowy w siedzibie Głównego Administratora), ul. Broniewskiego 4/111, 87-100 Toruń, tel. +48 56 65 76 520 e-mail: rodo@pres.com.pl. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r. w celu bezpośredniego kontaktu z klientem oraz wykonania postanowień umowy zawartej z klientami. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane osobowe będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, a także po tym czasie przez okres odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego wyżej celu. Dane są powierzane w niezbędnym zakresie jedynie podmiotowi zajmującemu się kadrami oraz księgowością, informatykowi oraz organom państwowym zgodnie z obowiązującymi przepisami, a także podmiotom powiązanym z Głównym Administratorem w związku z realizacją wspólnego celu gospodarczego.